Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 38 in /home/sdllqzpi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 38 in /home/sdllqzpi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
لامپ هالوژن سقفی 7 9 یک وات - ضحی نور

لامپ هالوژن سقفی 7 9 یک وات

پس از اختراع برق بسیاری از محققان به دنبال این بودند که لامپ هایی تولید کنند که نور بیشتری بدهد و برق کمتری را مصرف کند. لامپ هالوژن سقفی 7 9 یک وات جز لامپ هایی بوده که مانند سایر لامپ ها از برق کمتری مصرف می کند. ولی مزیت لامپ های هالوژن نسبت به سایر لامپ ها این است که توان نوردهی بسیار خوبی را نیز دارد.

لامپ هالوژن سقفی 7 9 یک وات اغلب برای محیط های کوچک کاربرد دارد و می تواند نیاز مصرف کننده را از بابت نور پردازی راحت کند. همچنین این لامپ تنها به یک سوکت هالوژن نیاز دارد.

لامپ هالوژن سقفی 7 وات

لنز تقویت نوری که در لامپ هالوژن سقفی 7 وات قرار گرفته میزان نوردهی این لامپ را افزایش داده است. و اجزای داخلی لامپ هالوژن از 6 عدد لامپ اس ام دی تشکیل شده است این لامپ نیز به برق شهری قابل اتصال است و نیازی به درایو و ترانس ندارد.

لامپ هالوژن سقفی 9 وات

استفاده از لامپ مناسب برای نور پردازی، باید مطابق به اندازه آن محیط، انتخاب شود. لامپ هالوژن سقفی 9 وات لامپی با توان کمتر بوده و برای محیط های نسبتا کوچک مناسب است. لامپ های هالوژن دارای ال ای دی های بسیار کوچک است که علاوه بر نور زیبا برق کمتری نسبت به سایر لامپ های مشابه مصرف می کند.

لامپ هالوژن سقفی یک وات

زیبایی آشپزخانه امروزه برای خیلی از افزار قابل اهمیت بوده از این رو لامپ های هالوژن سقفی یک وات نیز به دلیل داشتن تنوع رنگ و اندازه کوچک می تواند گزینه ی بسیار خوبی برای شما باشد و علت محبوبیت این نوع لامپ ها در کنار تنوع و رنگ قیمت مناسب آن است.

لامپ های هالوژن همانطور که گفته شد طرح های بسیار زیادی را دارد و از آن جایی که محبوبیت زیادی دارد طرح های جدیدتر نیز ساخته می شود. از این رو لامپ هالوژن دست شما را برای انتخاب مدل و رنگ باز تر می کند تا تصمیم راحت تری را بگیرید.

لامپ هالوژن سقفی یک وات

لامپ هالوژن سقفی 0.5 12 18 100 وات

با پیشرفت و گذر زمان لامپ هالوژن سقفی  0.5 12 18 100 وات به دلیل نیمه هادی بودن و ال ای دی های به کار رفته مبتنی با فناوری های جدید باعث شده گزینه بسیار خوبی برای جایگزین کردن این لامپ ها با لامپ های رشته ای است.

این جایگزینی علت های زیادی دارد به عنوان مثال علاوه بر داشتن مصرف کمتر برق و نوردهی بیشتر نسبت به لامپ های رشته ای لامپ هالوژن موادهای خطرناک و سمی ندارد.

لامپ هالوژن سقفی 120 10 15 20 وات

عملکرد لامپ هالوژن سقفی 120 10 15 20 وات به این صورت است که وقتی جریان الکتریکی وارد لامپ هالوژن می شود. دیودها که کنار هم هستند جریان را از خودشان عبور می دهند و دیود های به کار رفته اگر بیشتر باشد نور بیشتری تولید شود.

لامپ هالوژن سقفی که میزان نور دهی آن در بالا توضیح داده شد برای محیط های متوسط  است. اگر محیط متوسطی دارید باید دقت داشته باشید که توان آن نیز مناسب باشد.

لامپ هالوژن سقفی 25 220 200 3 وات

افرادی که اهمیت زیادی به دکوراسیون داخل و خارج خانه می دهند لامپ هالوژن سقفی 25 220 200 3 وات می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. این لامپ ها به این دلیل که مصرف بسیار کم و اندازه مناسبی دارند می تواند برای این افراد بسیار به صرفه تر باشد.

لامپ هالوژن سقفی 40 400 45 4 وات

یکی از علت های محبوبیت لامپ هالوژن سقفی 40 400 45 4 وات در عین کم مصرف بودن گرمای کمتری تولید می کند و اشعه های مضری مثل فرا بنفش و مادون قرمز را ایجاد نمی کند و مناسب محیط هایی است که نور بیشتر با بدن ما تماس دارد.

لامپ هالوژن سقفی 5 50 500 55 وات

بر اساس دسته بندی لامپ هالوژن سقفی 5 50 500 55 وات به سه دسته تقسیم می شود. که هر کدام از لامپ های هالوژن ساختار متفاوتی دارند. در مدل لامپ هالوژن SMD تمام قطعات در یک برد نازک الکتریکی نصب می شود و امکان تنظیم شدت روشنایی در این لامپ وجود دارد همچنین این نوع لامپ هالوژن نوری نور یکنواختی را می دهد.

لامپ هالوژن سقفی 5 50 500 55 وات

لامپ هالوژن سقفی 60 6 600 80 وات

تکنولوژی های به کار رفته در لامپ هالوژن سقفی 60 6 600 80 وات متفاومت است به این ترتیب که لامپ هالوژن COB برای چیدن چیپس ها از یک صفحه استفاده کرده و لامپ های ال ای دی که نور پردازی را به عهده دارد در صفحه ای جدا به برد وصل شده اند.

علت محبوبیت لامپ های هالوژن COB در بازار ایران دوام و مقاومت بیشتر این لامپ نسبت به سایر لامپ ها دیگر است.

لامپ هالوژن سقفی 8 800 90 900وات

در بازار ایران لامپ هالوژن سقفی 8 800 90 900وات در بیشتر مراکز یافت می شود و اگر قصد خرید این نوع لامپ ها را دارید حتما ابعاد محیطتان را در نظر بگیرید و طبق نیازتان لامپ مناسب را خرید کنید و حتما طبق اطلاعاتی که از مدل لامپ های هالوژنی دارید. مناسب ترین نوع را انتخاب کنید.

قیمت لامپ هالوژن سقفی 9 وات

به دلیل زیاد بودن مراکز فروش قیمت لامپ هالوژن سقفی 9 وات را نیز می توانید جویا شوید. و اگر می خواهید این لامپ ها را خریداری کنید حتما در درجه اول به قیمت بسیار پایین بها ندهید و بیشتر بر روی کیفیت آن تمرکز داشته باشید.

این گونه لامپ ها به دلیل حساسیتی که دارد باید به بدنه آن نیز توجه کرده و همچنین نشان مصرف آن را مشاهده کنید و از ضمانت و گارانتی آن نیز مطلع شوید.

لامپ هالوژن سقفی چند وات است

طبق نیازتان می توانید لامپ هالوژن سقفی را با هر چند وات که نیاز است تهیه کنید. نکاتی که در بالا اشاره شد. می تواند شما را در انتخاب نوع و توان مصرفی مناسبی که می خواهید کمک کند.

اگر قصد خرید عمده لامپ های هالوژنی با هر توان مصرف را دارید دقت داشته باشید به دلیل حساس بودن این لامپ ها باید توجه به حمل و بسته بندی و ارسال و برندی که استفاده می کنند بیشتر باشد.

لامپ هالوژن سقفی چند وات است

ما با تجربه ای که در این زمینه داریم می توانیم شما را در خرید عمده و صادرات لامپ هالوژن یاری کنیم. همچنین شما می توانید لامپ هالوژن را با بهترین کیفیت و با معتبر ترین و بهترین برند ها از ما تهیه کنید و این اطمینان را به شما می دهیم که با بهترین قیمت این لامپ ها را در کنار بسته بندی مناسب در هر نقطه ای که هستید به دستتان برسانیم. برای مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما