Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 12 in /home/sdllqzpi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
پخش عمده ریسه شلنگی گرد - ضحی نور

پخش عمده ریسه شلنگی گرد

پخش عمده ریسه شلنگی گرد در سطح کشور توسط نمایندگی های متعددی صورت می گیرد تا محصول مورد نظر به راحتی در اختیار مشتریان خود قرار گیرد. از ریسه در داخل کشور به منظور تامین کردن روشنایی محل مورد نظر استفاده می کنند. این روشنایی از جذابیت قابل قبولی نیز برخوردار می باشند و به صورت رنگا رنگ طراحی می شوند. در واقع شکل ظاهری این محصول ریسه می باشد. که از ویژگی های منحصر به فرد محصول مورد نظر بوده است. 

پخش عمده ریسه شلنگی گرد

اطلاعاتی درباره ریسه شلنگی گرد

اطلاعاتی درباره ریسه شلنگی گرد نوع پایه به کار رفته در ریسه از نوع سیمی بوده است این محصول برای ولتاژ های 220 ولتی ساخته شده اند زاویه نوردهی در ریسه های 180 درجه بوده است. موارد گفته شده از ویژگی های ریسه های شلنگی در سطح بازار می باشد که مشتریان به این موارد در موقع خرید بیشتر توجه دارند تا موارد دیگر. 

علاقمندان در صورت مایل بودن بهتر است که ریسه های شلنگی را از شرکت های تولیدی به صورت مستقیم سفارش دهند. وزن ریسه های مورد نظر نیز که در بازار فروش خود موجود می باشد 200 گرم بوده است. 

رده انرژی به کار رفته در این محصول از نوع B بوده است از این لامپ های بیشتر در مکان های تجاری و تفریحی بیشتر استفاده می کنند تا از این طریق بتوانند میزان مراجعین خود را به این صورت افزایش دهند. 

فرکانس عملکرد ریسه شلنگی مورد نظر بین 50 تا 60 هرتز بوده است. در واقع این ریسه های از نوع LED می باشند که امروزه در داخل کشور مشتریان زیادی را برای خود جذب کرده است و کسانی که دارای مکان تجاری می باشند از این ریسه ها برای جلب توجه مشتریان خود استفاده می کنند. 

این لامپ های دارای رابط ریسه ها نیز بوده است که در کنار محصول به خریدار عرضه می شود. ریسه های مورد نظر برای نور مخفی نیز گزینه خوبی می توانند بوده باشند. اگر برای ایجاد نور مخفی علاقه دارید می توانید از این محصول استفاده کنید. 

اکثر مصرف کنندگان از طراحی ریسه شلنگی تا حدودی راضی می باشند راندمان مصرف انرژی این محصول نیز توجه مشتریان را به خود جلب کرده است.بازار ریسه گرد به خرید و فروش محصول مورد نظر مشغول بوده است علاقمندان در صورت مایل بودن به راحتی می توانند ریسه گرد را از شرکت های تولید کننده تهیه کرده و از آن استفاده لازم را ببرند. 

قیمت روز ریسه شلنگی گرد

قیمت روز ریسه شلنگی گرد قیمت ریسه  گرد نیز همان طور که گفته شد  به نوع خرید مشتری بستگی دارد اما بهتر است که این محصول به صورت بدون واسطه از بازار تهیه شود چون در این روش محصول با کم ترین هزینه تهیه می شود. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما