مشاوره و سفارش

لامپ های LED

لامپ های LED که شامل انواع لامپ های هالوژنی، حبابی، جهت دار، فیلامنتی، توان بالا، سوله ایی و T8 می شود.

چراغ های LED

چراغ های LED که شامل چراغ های سقفی SMD ثابت و چراغ های سقفی SMD قابل تنظیم، چراغ های سقفی سری TITAN، پنل های سقفیSMD، نورافکن (پرژکتور)، چراغ های خیابانی می شود.

لامپ های کم مصرف

لامپ های کم مصرف که شامل لامپ های وات آفتابی با وات های ۷۵ – ۹۰ – ۱۵۰ و سرپیچ های E۲۷ و E۴۰ می شود.

unnamed

دیگر محصولات ضحی نور

  • ریسه

ریسه ها سیم هایی در متراژهای مختلف هستند که دارای تعدادی چراغ ال ای دی هستند که شکل و ظاهر آنها متغیر است تعداد چراغ های ال ای دی بسته به متراژ سیم دارد.

  • وال واشر

وال واشر قطعه ای است که از تعدادی لامپ که در کنار هم به اشکال مختلف چیده شده اند تشکیل شده است، که اندازه آنها و میزان توان هر یک می‌تواند بنا به نیاز و نوع پروژه‌ای که قرار است در آن مورد استفاده قرار گیرند متفاوت باشد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
لامپ های led-سفارشیموجودتماس بگیرید
چراغ های led-سفارشیموجودتماس بگیرید
لامپ های کم مصرف-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

فروشگاه آنلاین و اینترنتی ضحی نور مجموعه‌ای است که دارای گستره‌ای از محصولات متنوع در زمینه های نور و روشنایی می باشد. فروشگاه ضحی نور با بهره‌مندی از فروشندگان با تجربه بالای کاری در زمینه فروش لوازم و تجهیزات روشنایی اعم از انواع لامپ های ال ای دی و کم مصرف و چراغ های ال ای دی و انواع پروژکتور و ریسه و وال واشر سعی در راهنمایی مشتریان گرامی در جهت خرید عالی و مطمئن را دارد. فروشگاه ضحی نور با ارائه بهترین کیفیت محصول و ارائه بهترین قیمت بازار و همچنین ارسال مرسولات در سریع‌ترین زمان ممکن سعی در ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان گرامی را دارد.

مدیر مجموعه ضحی نور

سپیده شریفیان

Call Now Buttonتماس بگیرید