Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 16 in /home/sdllqzpi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز تولید چراغ سقفی ۶۰×۶۰ توکار - ضحی نور

مرکز تولید چراغ سقفی ۶۰×۶۰ توکار

چراغ سقفی ۶۰×۶۰ توکار یکی از جدید ترین نوع چراغ های ال ای دی سقفی است.این پنل ها در ابعاد ۶۰× ۶۰ تولید و در بازار به فروش می رسد .

امروزه بیشتر افراد از چراغ های تو کار به جای چراغ های قدیمی استفاده می کنند زیرا هم پر نور و منبع نور است و هم طول عمر و کارکرد بیشتری دارد.این محصول با کیفیت بالا و استاندارد در کشور عزیز مان ایران تولید و عرضه می شود.

این لامپ هرگز مواد سمی ندارد و دوست دار خوب محیط زیست است و حتی در برخورد با چشم اذیت کننده نیست و باعث خستگی آن نمی شود.

مرکز تولید چراغ سقفی ۶۰×۶۰ توکار

بررسی انواع چراغ سقفی ۶۰×۶۰

بررسی انواع چراغ سقفی ۶۰×۶۰ چراغ های سقفی تو کار زیبایی بسیار خاصی به خانه می بخشد و برای جذاب کردن دکوراسیون منزل موثر است زیرا یک نور پردازی بسیار زیبا و حرفه ای دارد.

این چراغ ها برای استفاده در بانک ها، سازمان های مختلف، ادارات، بیمارستان ها، فرودگاه ها، مرکز های تجاری و خرید و فروش، اتاق های کنفرانس و هتل ها، فروشگاه های بزرگ ، فضای عمومی و در سقف کاذب ها کاربرد بسیاری دارد.در حال حاضر در کل ساختمان ها و آپارتمان ها و در قسمت های مختلف آن بسیار این لامپ مورد استفاده قرار گرفته است و محبوبیت دو چندانی پیدا کرده است و مخصوصا در تالار ها این مورد باعث ایجاد منظره ای فوق العاده قشنگ و جذاب شده است.

انواع چراغ های ال ای دی به دو نوع روکار و توکار تقسیم می شوند.این چراغ ها به شکل مربع هستند و یا در داخل دیوار نصب می شوند و یا اینکه روی دیوار سقف و کمی بیرون آن نصب می شود.

رنگ نور این چراغ ها در سه رنگ آفتابی، صدفی و مهتابی است.

این چراغ ها بسیار ظریف هستند و به خاطر تو کار بودن آن ها سقف را شلوغ نشان نمی دهند و جلوه خوبی دارند.

قیمت روز چراغ سقفی ۶۰×۶۰ توکار

قیمت روز چراغ سقفی ۶۰×۶۰ توکار این چراغ ها با جنس بسیار خوب و عالی تولید می شوند و فروش چراغ های توکار با قیمت های بسیار مناسبی صورت می گیرد .

پیشنهاد می کنیم خریداران به جای خرید لامپ های دیگر از لامپ های سقفی ال ای دی توکار خریداری کنند زیرا این لامپ اگر آسیبی ببیند قابل تعمیر است و همین باعث می شود دوباره برای خرید لامپ هزینه زیادی نکنیم.

این چراغ ها حدودا ۳۰ هزار ساعت کارکرد دارند به خاطر این کارکرد و کیفیت زیاد به کشور های خارجی صادر می شود و منبع درآمد و سود بسیاری برای ایران است.

مشتریان این محصول را از راه های اینترنتی ، با واسطه و بدون واسطه از شرکت های توزیع چراغ های سقفی ال ای دی خریداری می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما