Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 9 in /home/sdllqzpi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
عمده فروشی لامپ ال ای دی کنترل دار - ضحی نور

عمده فروشی لامپ ال ای دی کنترل دار

لامپ ال ای دی کنترل دار، بر اساس تکنولوژی و استاندارد های روز دنیا ساخته شده است و از لحاظ صرفه جویی در مصرف انرژی، بسیار کم مصرف و مقرون به صرفه است. طراحی این لامپ به گونه ای است، که قابلیت تنظیم و کنترل از راه دور را دارد. عمده فروشی لامپ ال ای دی، بهترین محصول را با استاندارد های کیفی بالا و با قیمت مناسب، به طور گسترده ای در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. 

عمده فروشی لامپ ال ای دی کنترل دار

اطلاعاتی درباره لامپ ال ای دی کنترل دار

اطلاعاتی درباره لامپ ال ای دی کنترل دار لامپ ال ای دی کنترل دار، از تنوع رنگی بالایی برخوردار است و امکان تغییر رنگ به صورت اتوماتیک را دارد. مواد اولیه داخلی استفاده شده در این لامپ از کیفیت بالایی بهره می برد و از طول عمر بسیار مناسبی برخوردار است. یکی از ویژگی های منحصر بفردی که این محصول دارد، طراحی بدنه آن از آلومینیوم است، که علاوه بر اینکه استحکام زیادی را به آن بخشیده است، در مقابل ضربات نیز از مقاومت قابل توجهی بهره می برد. 

این محصول، مصرف بسیار پایینی دارد و با کنترل از راه دور، می توان نور آن را به میزان معینی تنظیم کرد. همچنین، به وسیله این کنترل، رنگ موردنظر را انتخاب نمود و یا اینکه آن را به روی حالت چشمک زن قرار داد. از جمله حالت های ممکن برای انتخاب رنگ، می توان به ملایم، بارقه ای، محو شدن و تغییر رنگ آرام اشاره کرد. نور لامپ قوی بوده و به شکل پرتابی می باشد. این کار به وسیله عدسی شفافی که در آن تعبیه شده است، انجام می گیرد. 

لامپ کنترل دار، توانایی ایجاد رنگ های آبی، قرمز، سبز و سفید را در سطح های مختلف تیره و روشن دارد. همچنین، امکان توزیع نور در زوایای متنوع را نیز دارد. به طور معمول، این محصول به شکل پایه سوزنی تولید می شود و نصب آن راحت و آسان است. با توجه به کم مصرف بودن این نمونه از لامپ، می توان به طور گسترده در مکان های مختلف و بخصوص در ساختمان های تجاری با دکوراسیون شیک از آن استفاده کرد. از طرفی، از نظر سایزی متفاوت است و از این رو، دست افراد با سلیقه های گوناگون برای انتخاب باز گذاشته است. 

خرید عمده لامپ ال ای دی کنترل دار

خرید عمده لامپ ال ای دی کنترل دار خرید لامپ عمده ال ای دی، بر اساس استاندارد های تعریف شده و جهانی و همچنین، مرغوبیت مواد اولیه به کار رفته و مورد تایید سازمان های کنترل کیفی، در اندازه های گوناگون انجام می پذیرد. خرید این محصول به صورت مستقیم و عمده، بسیار مقرون بصرفه و هزینه پرداختی بسیار مناسب تمام می شود. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما