Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/sdllqzpi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
شرکت فروش پنل سقفی مربع روکار - ضحی نور

شرکت فروش پنل سقفی مربع روکار

شرکت فروش پنل سقفی مربع روکار در این راستا با مشتریابی و ارائه محصولی با کیفیت توانسته جایگاه خوبی در بازار به دست آورد. این مجموعه عرضه کننده پنل سقفی با کیفیت می باشد و این محصول را کمترین هزینه ممکن در اختیار مشتریان قرار می دهد. برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما همراه باشید.

شرکت فروش پنل سقفی مربع روکار

مهمترین خصوصیات پنل سقفی مربع

مهمترین خصوصیات پنل سقفی مربع پنل سقفی مربع با طراحی مدرن که دارد جایگزین مناسبی برای چراغ های فلورسنت می باشد و یکی از بهترین گزینه های برای تنظیم روشنایی داخلی فضا های مختلف ساختمان می باشد. انعطاف پذیری در طراحی، کیفیت نور کار آمد، قابلیت استفاده مدوام و طولانی مدت، طول عمر بالا، طیف رنگی متنوع و… از مهمترین خصوصیت این محصول می باشد.

این محصول در اندازه های مختلف تولید می شود و قیمت آنها بستگی به سایز، کیفیت، جنس و نور ساطع شده از آنها دارد. این محصول باعث ایجاد شرایط نوری بهتر می شود. قاب پنل ها یکی از مهمترین اجزای تشکیل دهنده آن می باشد که از هدر رفتن نور جلوگیری می کند.

پنل سقفی مربع توسط هیت سینگ تجهیز می شود و ایمنی آن را تضمین می کند. کیفیت نور صفحه هدایت کننده پنل سقفی نوعی از ماده نوری است و در هنگام اتصال به منبع تغذیه نور همگن و روشن ارائه می دهد. صفحه هدایت کننده و دیفیوزر با همدیگر کار کرده و نور یکنواخت تولید می کند.

تکنولوژی مورد استفاده در روشنایی پنل‌ها، امکان روشن شدن آنی را بدون هیچ‌گونه لرزش نور، تابش اشعه فرا بنفش و غیره فراهم می‌نماید. مواد و رنگ آلومینیوم یکی از بهترین مواد برای استفاده به عنوان قاب پنل‌ها می‌باشد که معمولاً در پشت پنل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید انواع پنل سقفی مربع روکار

خرید انواع پنل سقفی مربع روکار خرید انواع پنل سقفی مربع روکار به روشهای گوناگونی در سراسر کشپر انجام می گیرد. عواملی همچون کیفیت نور کارآمد و فوق العاده، قابلیت نصب بسیار آسان، استفاده مداوم و طولانی مدت به دلیل طول عمر بالا این پنل ها، داشتن طیف رنگی متنوع آفتابی، یخی یا همان آفتابی مهتابی، موجود در انواع سایز و ابعاد باعث محبوبیت جهانی آن شده است.

انتخاب پنل سقفی روکار باید به هماهنگ بودن آن با دکور و سبک خانه توجه نمود و برای هر مکان پنل مناسب را انتخاب کرد. اگر شما به خوشگلتر شدن دکوراسیون منزل خود فکر می کنید استفاده از چراغ های قدیمی ساده را کنار بگذارید و چراغ های مدرن همانند چراغ سقفی روکار دکوری را به کار ببرید. همچنین می توانید برای دریافت لیست قیمت انواع پنل سقفی روکار مربع با کارشناسان این مجمـعه تماس بگیرید و این نکته را در نظر داشته باشید با خرید از این مجموعه می توانید در زمان و وقت خود صرفه جویی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما