Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 12 in /home/sdllqzpi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولید کنندگان لامپ LED صادراتی - ضحی نور

تولید کنندگان لامپ LED صادراتی

لامپ LED با استفاده از تکنولوژی روز جهان تهیه می شود. این لامپ ها از طول عمر بسیار بالایی برخوردارند تا جایی که نزدیک به بیست سال می توان از آنها  استفاده نمود. همچنین با توجه به میزان روشنایی، مصرف انرژی کمی دارند، حرارت چندانی ایجاد نمی کنند و از انواع کم مصرف لامپ ها به شمار می روند. تولید کنندگان لامپ LED صادراتی، محصولاتی با کیفیت و در قیمت های مناسب عرضه می کنند.

تولید کنندگان لامپ LED صادراتی

کیفیت انواع لامپ LED

کیفیت انواع لامپ LED در این قسمت به میزان کیفیت انواع لامپ LED خواهیم پرداخت. یکی از عوامل نشان دهنده کیفیت لامپ ها میزان مصرف انرژی است و از آنجایی که لامپ های LED در مقایسه با انواع رشته ای، برق کمتری مصرف می کنند و نور بیشتری منتشر می کنند، از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. با این ویژگی در هزینه های مصرف برق صرفه جویی قابل توجهی خواهید داشت.

ال ای دی ها توانایی انتشار رنگ های متنوعی دارند و به راحتی طیفی از رنگ های سفید تا بنفش را به نمایش می گذارند، اما در منازل از رنگ سفید، که نوری مشابه روشنایی روز دارد استفاده می شود.
این نور به چشم ها آسیب نمی رساند و اشعه های مضر ساطع نمی کند، به همین دلیل یکی از محصولات روشنایی با کیفیت محسوب می شوند. به دلیل تنوع بالای رنگ و طرح در این نوع لامپ ها، به منظور تزیین مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از طرح های این محصولات شمعی، اشکی، حبابی و … نام دارند.

بررسی میزان گرمای ایجاد شده توسط لامپ هم خالی از لطف نیست و هر چه میزان گرمای ایجاد شده کم باشد، نشان دهنده کیفیت بالای لامپ است. خوشبختانه انواع لامپ های ال ای دی در هنگام روشن شدن، حرارت بسیار ناچیزی ایجاد می کنند. انواع لامپ های LED در ابعاد تهیه می شوند و می توان متناسب با ابعاد محیط، اندازه مورد نظر را انتخاب نمود.

از آنجایی که این لامپ ها کیفیت فوق العاده ای دارند، از نظر قیمت، نسبت به دیگر انواع لامپ ها، گران تر می باشند، اما به دلیل ماندگاری بالایی که دارد، این هزینه در حقیقت نوعی سرمایه گذاری است و در بلند مدت با مصرف برق کمتر،    

جدیدترین قیمت لامپ LED صادراتی

جدیدترین قیمت لامپ LED صادراتی قیمت لامپ های  LED همواره در حال نوسان است و در صورت تهیه محصول به صورت عمده، قیمت محصول به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت. 

انواع لامپ LED بهترین محصول، جهت تامین روشنایی منزل هستند. جدیدترین قیمت لامپ LED صادراتی، به عوامل مختلفی از جمله نوع، سایز و … محصول بستگی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما