Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/sdllqzpi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولیدی لامپ کم مصرف ۱۵۰ وات - ضحی نور

تولیدی لامپ کم مصرف ۱۵۰ وات

لامپ کم مصرف به دلیل مزایایی که دارد بهترین گزینه برای نوردهی مکان های مختلف می باشد. این محصول نورپردازی فوق‌العاده‌ ای دارد و مصرف انرژی آن بسیار کم است. شرکت تولیدی لامپ کم مصرف ۱۵۰ وات در داخل کشور با توجه به نیاز مشتریان در حجم بالایی این محصول را تولید می کند. همچنین لامپ های تولید شده در بازار خارجی به صورت عمده و کلی با ارزان ترین قیمت ارائه می شوند.

تولیدی لامپ کم مصرف ۱۵۰ وات

کارایی لامپ کم مصرف ۱۵۰ وات

کارایی لامپ کم مصرف ۱۵۰ وات لامپ کم مصرف ۱۵۰ وات از مهم ‌ترین محصولات الکترونیکی می باشد که برای ایجاد نورپردازی در ساختمان های مسکونی و تجاری به کار می ‌رود. این لامپ به دلیل مصرف پایین انرژی کارایی بسیار بالایی را به خود اختصاص می‌ دهد و با رنگ‌ های آفتابی به تولید نوردهی می ‌پردازد.

این لامپ حرارت بسیار کمی ایجاد می‌ کند و به همین دلیل در روزهای گرم تابستان می تواند بهترین گزینه محسوب شود. این لامپ فضاهای کوچک و متوسط را روشن می‌ کند و از سر پیچ های ساده برای آن نصب آن استفاده می شود.

لامپ کم مصرف ابعاد و مدل های بسیار متنوعی دارد و با شکل های ظاهری گوناگون می توانند دکوراسیون داخلی را زیباتر کنند. وزن آنها بسیار کم بوده و طول عمر بالایی دارند. محافظ آنها از جنس شیشه است و از نفوذ هوا و رطوبت به الکترود های آن جلوگیری می کند.

قیمت روز لامپ کم مصرف ۱۵۰ وات

قیمت روز لامپ کم مصرف ۱۵۰ وات تازه ترین قیمت لامپ کم مصرف 150 وات توسط کارشناسان فروش در این مجموعه استعلام می شوند. قیمت ها به صورت لیست تنظیم شده از جانب تولیدکنندگان دریافت می‌شود و در اختیار مشتریان قرار داده می شود. انتخاب قیمت روز بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شوند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به کیفیت لامپ اشاره نمود.

در واقع می توان گفت کیفیت نشان دهنده قیمت یک کالا است و هر چه میزان مرغوبیت آن بیشتر باشد قیمت بیشتری را به خود تخصیص می دهد. در روند تولید کالا مخارجی به وجود آمده است که به همراه هزینه مواد اولیه در قیمت نهایی کالا تاثیر گذار می باشد.

علاوه بر این عوامل می‌توان گفت که نام برند و شرکت سازنده تاثیر زیادی در میزان قیمت‌ها دارد و برندهای معتبر به دلیل ایجاد کیفیت بالا در محصولات خود از قیمت های بیشتری برخوردار می باشند. همچنین در این باره می‌توان گفت که برندهای ایرانی به نسبت برندهای خارجی از قیمت‌های کمتری برخوردارند.

این امر به عنوان یک مزیت محسوب می‌شود و می توان از کالا ایرانی حمایت نمود. شما می توانید پس از بررسی قیمت‌ها به سفارش کالای مورد نظر پرداخته و آن را در اسرع وقت دریافت نمایید. ارسال کالا به تمامی استان های کشور امکان پذیر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما