Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 10 in /home/sdllqzpi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولیدی بزرگ لامپ LED کنترل دار - ضحی نور

تولیدی بزرگ لامپ LED کنترل دار

با پیشرفت علم و تکنولوژی گسترش لوازم برقی و روشنایی منازل رشد قابل ملاحظه ای داشته به گونه ای که در چند دهه ی اخیر جهشی فوق العاده در صنعت آن رخ داده و آن را از فانوس های قدیمی و چراغ های بادی به لوستر ها و چراغ های سقفی کنترل دار تبدیل کرده است که کاربرد لوازم روشنایی را آسان تر از قبل جلوه داده  و با استفاده از بروزترین تکنولوژی روز دنیا پیش می رود. لامپ LED کنترل دار نیز یکی از این ابزار های روشنایی پرکاربرد در صنایع روشنایی محسوب می شود.

تولیدی بزرگ لامپ LED کنترل دار

همه چیز درباره لامپ LED کنترل دار

همه چیز درباره لامپ LED کنترل دار معمولا اینگونه لامپ ها کم مصرف بوده و طول عمری بیشتری نسبت به سایر لامپ ها دارند و علی رغم سایر لامپ ها از مواد پر خطری مانند جیوه در ساخت آن ها استفاده نمی شود و همچنین پرتو های مضر فرابنفش و مادون قرمز را از خود ساطع نمی کنند، از این رو مشکلات زیست محیطی کمتری نسبت به سایر لامپ ها داشته و در صدر سایر محصولات روشنایی هستند.

اینگونه لامپ ها در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید و با قیمت های متفاوتی وارد بازار مصرف می شوند. استفاده از اینگونه لامپ ها در مناطقی که دچار قطعی برق می شوند گزینه ی مناسبی می باشد که نور زیادی را به محیط اطراف خود ساطع می کنند. در لامپ های کم مصرف کنترل دار یک مزیت ویژه وجود دارد و آن این است که این ریموت کنترل قابلیت جابجایی داشته و استفاده از آن به سهولت انجام می گیرد که در هنگام قطعی برق این لامپ ها روشن شده و از انرژی ذخیره شده در باتری بهره می گیرند.

انواع لامپ های کم مصرف همه روزه تولید و وارد عرصه ی رقابت می شوند و باعث می شود تا نقاط مثبت و منفی این نوع از لوازم روشنایی به خوبی نمایان شود. 

فروش انواع لامپ LED کنترل دار

فروش انواع لامپ LED کنترل دار همانطور که گفتیم فروش این دسته از لوازم روشنایی پیشرفت چشم گیری داشته و در بازارهای مربوطه رقابت خود را داراست. فروش لامپ ها کم مصرف کنترل دار گام به گام با سایر لامپ های کم مصرف روندی صعودی داشته و روزانه مقادیر زیادی از آن ها به فروش می رسد.

از موارد مصرف اینگونه لامپ ها می توان در خانه ها، ادارات، شرکت ها و جاهایی که روشنایی حرف اول را می زند و برای محیط کارهای حساس بسیار لازم و ضروری ست می توان نام برد؛  چرا که در زمان اوج مصرف نوسانات موجود در برق نیز زیاد شده و موجب قطعی بی هنگام می شود و این ضرورت را ایجاب می کند تا با آینده نگری لازم از این محصولات بهره گرفت و در جهت پیشبرد فعالیت ها از آن به خوبی استفاده کرد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما