مجموعه ضحی نور شما را به خرید بهترین محصولات روشنایی LED و کم مصرف دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش چراغ سقفی ال ای دی روکار

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره چراغ سقفی ال ای دی روکارعرضه بهترین چراغ سقفی ال ای دی روکار
چراغ ال ای دی

چراغ های ال ای دی در انواع رو کار و تو کار تولید می شوند. در بسیاری از موارد دیدن چراغ لطمه بزرگی به دکوراسیون داخلی می زند. همچنین با رواج استفاده از دکوراتور های حرفه ای، بازار فروش چراغ سقفی ال ای دی روکار نیز رونق گرفته است. شاید بتوان یکی دیگر از دلایل این مورد را قیمت چراغ ال ای دی دانست. از سوی دیگر انواع چراغ سقفی زیبایی مخصوص خود را به کار شما می بخشند.

بازار فروش چراغ سقفی ال ای دی روکار

همه چیز درباره چراغ سقفی ال ای دی روکار

همه چیز درباره چراغ سقفی ال ای دی روکار به چراغ هایی که روی سقف نصب می شوند چراغ سقفی می گویند. حال اگر چراغ های ال ای دی به روی سقف نصب شوند؛ چراغ سقفی ال ای دی نام گرفته می شوند. اما اگر روی کار هم استفاده شوند؛ حاصل چراغ سقفی ال ای دی روکار خواهیم داشت.

نکته ای که باید ذکر کنیم اشکال و ابعاد مختلف این نوع چراغ ها است. از پرکاربردترین اشکال این چراغ ها می توان به گنبدی، مکعبی، مستطیلی، دایره ای و مربعی اشاره کرد. توصیه می شود از این نوع چراغ ها در فضاهایی که سقف کوتاه دارند استفاده کنید.

از سوی دیگر محیط های داخلی یا رسمی استفاده کنید. البته نوع تو کار برای این فضاها رسمیت بیشتری به فضا می بخشد. از انواع چراغ سقفی های روکار می توانید در حمام، اتاق خواب، اتاق ناهارخوری، راهرو، آشپزخانه، نشیمن و مطب ها استفاده کرد. از سوی دیگر می توانید آن ها را با توجه به سلیقه خود نیز انتخاب کنید.

عرضه بهترین چراغ سقفی ال ای دی روکار

عرضه بهترین چراغ سقفی ال ای دی روکار همانطور که می دانید چراغ های ال ای دی از مصرف برق کمتری برخوردار می باشند. از این رو توجه داشته باشید که آن ها نیز در بین خود میزان های مصرف متفاوتی دارید.

زمانی که می خواهید به خرید این چراغ ها بروید؛ اول به قیمت چراغ ال ای دی سقفی و سپس به میزان مصرف آن توجه کنید. نکته بعدی که باید به آن دقت کافی داشته باشید؛ پنل نصب است. در بسیاری از موارد لازم است آن ها را در سقف و با تماس مستقیم با بتن نصب کنید.

بنابراین دقت داشته باشید که به ساختار اصلی بنا آسیب نرسد. یکی از انواع چراغ سقفی ال ای دی، چراغ های حبابی است. در این موارد حباب نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چرا که یکی از مهم ترین موارد برای پخش نور همین مورد است.

دقت داشته باشید که توصیه می شود زمانی که می خواهید نوربخشی حمام را کار کنید؛ بهتر است از نوع مات آن استفاده کنید. چرا که بخار کمتری می گیرند. از این رو کاربرد و قیمت چراغ ال ای دی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند.

مرضیه انجمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ضحی نور شما را به خرید بهترین محصولات روشنایی LED و کم مصرف دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

mobile iconشماره همراه مدیر مجموعه: 09126671427

mobile iconشماره همراه مدیر فروش: 09198180986

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید