Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 22 in /home/sdllqzpi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 22 in /home/sdllqzpi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
بازار فروش چراغ ال ای دی سقفی روکار - ضحی نور

بازار فروش چراغ ال ای دی سقفی روکار

بازار فروش چراغ ال ای دی سقفی روکار در مجموعه تخصصی ضحی نور, به صورت عمده و تک در اختیار شما مصرف کنندگان عزیز قرار میگیرد.
همانطور که می دانید امروزه لامپ های ال ای دی با فناوری های جدید, جایگزین لامپ های رشته ایی پر مصرف شده اند.

چراغ ال ای دی سقفی روکار چیست؟

در این مطلب به معرفی چراغ ال ای دی سقفی روکار و کاربرد آن بطور کامل می پردازیم.
این چراغ ها درطراحی داخلی ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرند و برای تأمین روشنایی, لامپ های ال ای دی جایگاه ویژه ای را از آن خود کرده است.همانطور که از نام این چراغ ها پیداست, این چراغ ها روی سطح سقف های مختلف قابل نصب می باشند. چون این چراغ ها روی سقف قرار میگیرند, طرح ها و مدل های متنوعی را دارا هستند.
از آنجایی که این چراغ ها بروی سقف نصب می شوند و قابل مشاهده هستند و در فاصله پایینتری قرار می گیرند, نور تابشی آنها به مراتب بیشتر از چراغ های سقفی توکار می باشد که این خصوصیت باعث افزایش تنوع در طرح و مدل این چراغ ها شده است.
چراغ های روکار در شکل ها و ابعاد مختلفی در بازار موجود می باشند.

اشکال مختلف چراغ های سقفی روکار

چراغ روکار سقفی دایرهچراغ سقفی روکار مربعی

چراغ سقفی روکار مستطیلیچراغ سقفی روکار گنبدی

چراغ های روکار در اشکال مکعبی, مستطیلی, مربع, دایره, گنبدی و…  در بازار موجود می باشد.

 

کاربرد چراغ های سقفی LED:

چراغ های سقفی کاربردهای زیادی در بسیاری از مراکز اداری, تجاری, تفریحی, فرهنگی و… دارند. از جمله مزیت این چراغ ها این است که می توان از آنها در مکان هایی مثل راهروها, اتاق های کوچک, بالای کمد, زیر آرک و … استفاده نمود.
دیگر کاربرد چراغ ال ای دی سقفی روکار در فضاهایی است که دارای ارتفاع کمتری هستند. ارتفاعی در حدود ۳متر یا کمتر

دلیل انتخاب چراغ سقفی روکار چیست؟

اگز شما به دنبال چراغ سقفی هستید که بدون نیاز به برش در سقف قرار بگیرد, چراغ های روکار بهترین گزینه می باشند.طراحی این چراغ ها به این صورت است که شما می توانید, بدون نیاز به برش این چراغ ها را در انواع اشکالی که دارند, بروی سقف براحتی نصب نمایید.

روش نصب چراغ روکار:

برای نصب چراغ روکار در ابتدا نیاز هست که شما پنل روکار که در ابعاد و اشکال متنوعی در بازار موجود است, بسته به شکل و ابعاد چراغ تهیه کنید و بعد با استفاده از پیچ ها و براکت هایی که در جعبه خرید چراغ شما وجود دارد, چراغ را به آسانی به سقف پیچ کنید.

فروشگاه ضحی نور عرضه کننده انواع  محصولات روشنایی و چراغ های سقفی روکار و توکار, در انواع مختلف می باشد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما